מכללת “Cyber For You” מספקים קורס פיתוח אפלקציות ובניית אתרים לתיכונים!

קבלת תעודת בוגר קורס מטעם ” Cyber For You 
קידום תלמידי בית הספר בתחומי ההייטק השונים

קורס HTML – בניית אתר אינטרנט פשוט

היא השפה או במילים אחרות, החדר האחורי של כל אתר אינטרנט. מה זה אומר? מה שאנו רואים בפועל מול עינינו כשאנו נמצאים בתוך אתר אינטרנט, זה המבנה שלו, הגרפיקה וכמובן הטקסט , אך בנייתו לא פשוטה. לכל אתר אינטרנט יש את ה”חדר האחורי” שלו בו הוא נבנה, הקוד שמנו נבנה.

המונח HTML מציין את ראשי התיבות Hyper Text Markup Language : . מדובר בשפת תגיות שמטרתה היא ליצור ולעצב עמודי אינטרנט. שפת HTMK נחשבת כיום כתקן ברשת האינטרנט ולא ניתן לעבוד בלעדיה בתחום. ההתפתחות של האינטרנט כיום היא מסחררת ובעקבות כך הדרישה לאנשי מקצוע מומחים בתכנון, בנייה, הקמה של אתרי אינטרנט, עיצוב ותחזוקה שוטפת של אתרים וכן הלאה, גדלה משמעותית. קורס HTML מספקים למשתתפים את כל הידע הנחוץ לשימושיה הבסיסיים של השפה באתרי האינטרנט.

נושאי לימוד עיקריים

הקורס נועד להכשיר מומחי HTML העוסקים בפיתוח אפלקציות ובניית אתרים מקצועיים ונחשבים להכרחיים כיום בכל חברה שהיא, בית עסק, מוסדות וארגונים. נושאי הלימוד המרכזיים המועברים במסגרת קורס HTML נמנים עם כמה מהבאים:
שפת תכנות JAVA, שליטה בעיצוב הקישור, כתיבת קודים בסיסיים, אינדקסים ומנועי חיפוש, העלאת אתרים לשרת CSS, עיצוב תגיות ומשמעותן, רשימות וקישורים, שילוב תמונות, טיפול בעברית ב- HTML, שילוב מולטימדיה ב- HTML, סוגי שדות קלט, תגיות META, מסגרת מולטימדיה, תכונות, מבנה מסכי HTML וכן הלאה.

שפת HTML שפת JAVA העלאת אתרים רשימות וקישורים שילוב תמונות
java script העלאת אתרים בניית קישורים שילוב תמונות

החברה חרטה על דגלה להנגיש את תחום ההייטק לנוער במדינת ישראל, תוך מתן דגש על 3 עקרונות מרכזיים :

הייטק לכולם

היכולת להצליח בתחום ההייטק תלויה בפונטציאל המתבטא ביצירתיות,חשיבה ״מחוץ לקופסא״ והשקעה, אך ללא קשר לפרמטרים המנבאים הצלחה במקצועות הקונבנציונאלים ( מספר יח״ל, ציון פסיכומטרי וכדו׳ ) לכן ,החברה מאפשרת 2 שיעורי ניסיון לכל תלמיד ללא תנאי קבלה מוקדמים! בשיעורים אלו ,על התלמיד בשיתוף פעולה עם צוות המרצים לקבל החלטה על התאמהאי התאמה לקורס המיועד.

עד הבית

החברה מבצעת את הקורסים שלה בבתי הספר  ,כאשר מבנה הסילבוס מותאם ספציפית לתלמידי חט״ב ותיכון, כך שהתלמידים בגילאים השונים ילמדו על פי סילבוס המותאם להם אישית.

מחיר הוגן

על מנת להתמחות בתחומי ההייטק השונים ,נדרשים נרשמי הקורסים בחברות השונות לשלם כסף רב,עקב כך,נסגרת הדלת למספר רב של מוחות פוטנציאלים המתאימים לתחום. חברת Cyber For You החליטה על מחיר אחיד ,מוזל ומוסכם מראש לכל שעת קורס, המופחת משמעותית ממחיר שעת לימוד במוסדות השונים.

היקף שעות הקורס

כיתות ז׳ – ח׳ – 80 שעות אקדמיות ,25 מפגשים. 

כיתות ט׳ -י״ב – 100 שעות אקדמיות , 25 מפגשים. 

דמי הרשמה : 250 ש״ח , המהווים כניסה ל-2 שיעורי ניסיון במהלכם ייערך מבחן מיון לבחינת התאמה לקורס.

מה לומדים בקורס ?

תחומי הלימוד בקורס יכללו הן תכנים תיאורטיים והן תכנים מעשיים וביניהם מבנה תכנים של HTML, קוד ה – HTML והשימוש היישומי בו, כתיבתו וכד’, אופן וכלי כתיבת HTML, תגיות, תגיות עיצוב ומשמעותן של התגיות, שילוב מולטימדיה ב – HTML, שילוב תמונות ב – HTML, תגיות META, בניית טפסי HTML, תכנות עיצוב ותגי טבלאות, JAVA, טיפול בעברית ב – HTML, ועוד תכנים רבים נוספים שהיריעה כאן קצרה להם.

ניתן לשריין מקום ע”י תשלום דמי מקדמה.
נא להשאיר פרטים בהערות התשלום.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים!

רישום
WhatsApp שלחו לנו הודעת ווטאספ - מענה מיידי!